Telefon
WhatsApp
İnstagram

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old.

İLETİŞİM

Hakkımızda

Hakkımızda

7K Fıstıkcıoğlu Baklavaları; tecürübe, hijyen, lezzet anlayışı çerçevesinde ilerleyen, Fıstıkcıoğlu Baklavaları malzeme ve hammadde seçiminden ürün imalatı hazırlanışı ve tüketiciye ulaşana kadar olan yolculuğu aşama aşama kontrol ederek usta ekibi ile hijyen kurallarına uyarak üretim yapmaktadır.

Sürekli olarak gelişen ve büyüyen bir marka olma yolunda ilerleyen Fıstıkcıoğlu Baklavaları kaliteden ödün vermeden "İyi Baklava Yemek Kerkesin Hakkı" slogonıyla siz misafirlerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

Tüm Malzemelerimizin kendi yöresinden ve mevsiminde toplanmasına, tazeliğine ve özenle seçilmesine dikkat edilmektedir.

Lezzeti ustasında gizli olan ürünlerimiz fıstık kabuğu ile yanan fırınlarımız da özen ile pişirilmekte ve doğal pancar şekeri şerbetiyle tadlandırılmaktadır.

VİZYON

7K Fıstıkcıoğlu Baklavaları firmamızın tek hedefi Türkiye’nin her yerine ulaşabilmek 81 ilde şubeleriyle tadına doyulamayacak lezzetleriyle hizmet vermeye hazırlanıyoruz.

Firmamız şuanda baklavayla dünya piyasasına girmeye hazırlanıyor.